Stolarka Okienna

Nasza oferta okienna


Nasza firma produkuje okna dostosowane do potrzeb naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się typowe okna PCV (plastikowe), jak również okna o konstrukcji aluminiowej.

Okna PCV (plastikowe)

Okna wykonane z PCV, są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i niemal bezobsługowe. Łatwo dopasować je do stylu każdego domu, zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego. Umożliwiają to różnorodne kształty okien (prostokątne, trapezowe, trójkątne, łukowe i okrągłe), wielokomorowe przekroje profili i bogactwo kolorów. To co wyróżnia okna ze sprawdzonego tworzywa PCV to optymalny stosunek ceny do jakości, oraz parametrów cieplnych i akustycznych okna.

Sprawdź ofertę

Okna Aluminiowe

Okna aluminiowe to nowoczesne, trwałe i energooszczędne rozwiązanie. Ze względu na niewielką wagę, bardzo dużą wytrzymałość i różnorodność kształów / kolorów są one wybierane zarówno przez Klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców — do budynków mieszkalnych i rekreacyjnych. Okna z aluminium są niezwykle łatwe w pielęgnacji i nie wymagają konserwacji, a metalowe elementy niemal w 100% poddają się recyclingowi.

Sprawdź ofertę