Okna PCV

Profesjonalne okna PCV

Nasze okna PVC łączą w sobie estetykę, trwałość, funkcjonalność i wysokie parametry techniczne.
Wykorzystujemy do ich produkcji profesjonalne elementy firm REHAU oraz DECCO. W ofercie naszej firmy znajdziecie szeroką gamę okien wykonywanych z tworzyw sztucznych w różnych kolorach i rozmiarach. Nasze okna charakteryzują się nowoczesną stylistyką pasującą do każdego rodzaju pomieszczeń i domów.
Okna z PCV są niezwykle łatwe w pielęgnacji i nie wymagają konserwacji.

Instalacja i montaż w naszym zakresie

Nasze okna instalujemy z ogromną dbałością i precyjzją. Wieloletnie doświadczenie montażowe tego typu elementów jest niezbędne w profesjonalnym montażu. Wybierając naszą firmę masz pewność, że niezależnie od warunków sprostamy zadaniu i dostarczymy produkt najwyższej jakości co potwierdzają nasi Klienci.

Gwarancja jakości i wykonania

Wybierając naszą firmę masz pewność, iż w raz z zakupionym produktem otrzymujesz pełne wsparcie posprzedażowe. Doradzamy w kwestii pielęgnacji i serwisowaniu naszych produktów jak również oferujemy wszelkie usługi wynikające z ustanowień gwarancyjnych.

Systemy okienne REHAU

GENEO

Profile 6-komorowe | Głębokość profili - 86 mm | Uw do 0,61 W/m²K

System okienny GENEO to niezwykła innowacja w dziedzinie techniki okiennej. Okna GENEO to najwyższa klasa w zakresie ochrony cieplnej, połączona z najlepszą izolacyjnością akustyczną i skuteczną ochroną przeciwwłamaniową. Dzięki wykonaniu rdzenia profili z tworzywa kompozytowego RAU-FIPRO, można było zrezygnować z tradycyjnie stosowanych wzmocnień stalowych. Przez to poprawiły się znacznie właściwości termiczne profili. Okna GENEO są niezwykle stabilne i uzyskują parametry, których nie mogą zaoferować inne systemy okienne.

Dowiedz się więcej

SYNEGO

7 komór w ościeżnicy, 6 komór w skrzydle | głębokość profili 80 mm | Uw do 0,65 W/m²K

Nowe okna SYNEGO to idealny program oszczędnościowy. W porównaniu z obecnym standardem okien, SYNEGO zapewnia do 50% lepszą izolację cieplną. Dzięki temu znacznie zmniejszysz rachunki za ogrzewanie i zwiększysz trwale wartość nieruchomości. Hałas z ulicy, kosiarka sąsiada, uciążliwa muzyka – każdego dnia jesteśmy otoczeni głośnymi dźwiękami. Dzięki SYNEGO można wytłumić hałas, a z domu uczynić oazę spokoju.

Dowiedz się więcej

BRILLANT

System 5-komorowy | głębokość profili 70 | Uw do 1,3 W/m²K

Poczuj przytulne ciepło. Okna z profili Brillant-Design zapewniają komfortowy klimat w mieszkaniu – nawet wtedy, gdy za oknem szaleje burza lub pada śnieg. Stworzone dla Twojego komfortu.

Dowiedz się więcej

EURO-Design 70

System 5-komorowy | Głębokość profili 70 | Uw do 1,3 W/m²K

Chcesz rozsądnie gospodarować budżetem na okna? Okna Euro-Design 70 to doskonale rozwiązanie dla każdego. Dzięki szczególnie wąskiej konstrukcji profili, pozostaje więcej miejsca na szybę, a to zapewnia więcej światła w pomieszczeniach. Światło słoneczne nie tylko przyczynia się do utrzymania dobrego stanu zdrowia, lecz może również poprawić nasz nastrój. Okna Euro-Design 70 dostarczą również wiele radości podczas urządzania własnego domu czy mieszkania. Duży wybór kolorów i kształtów daje wręcz nieograniczone możliwości kreatywnego aranżowania przestrzeni. Dzięki niepowtarzalnym oknom każdy z nas może nadać indywidualny charakter miejscu, w którym mieszka i z radością do niego wracać.

Dowiedz się więcej

Systemy okienne DECCO

DECCO 71

System 6-komorowy wykonany z PVC o niezwykłej bieli | Uw 0,86 W/m²K

System Decco 71 to oferta dla wszystkich klientów wybierających bardzo dobre właściwiości profilu, a jednocześnie dbających o rozsądną cenę okien. Wykonany z wysokiej jakości PVC o niezwykłej bieli, dzięki znakomicie zaprojektowanemu profilowi zapewnia dobre właściwości termiczne. Duże komory pozwalają na stosowanie wzmocnień poprawiających stabilność profilu. Polecany wszystkim klientom ceniącym dobry design i elegancję.

Dowiedz się więcej

DECCO 82

System 6-komorowy o szerokości zabudowy 81 mm | Uw 0,76 W/m²K

Profil Decco 82 wyznacza najnowsze trendy w branży okiennej. Nowoczesny, ascetyczny design nadaje oknom wyjątkowy charakter. Produkt posiada uniwersalne właściwości. Pozwala na zastosowane szerokiej gamy pakietów szybowych - od standardowych do najgrubszych, od podstawowych do specjalnych: ciepłych, dźwiękochłonnych i bezpiecznych. Profil wyróżnia się szerokością i stabilnością.

Dowiedz się więcej