Parapety

Jesteśmy przedstawicielem firmy ALSTON - polskiego producenta parapetów.

Parapety wewnętrzne z PVC

W naszej ofercie dostępne są parapety wewnętrzne, komorowe, wykonane z PCV, produkowane przez firmę Alston. Odznaczają się trwałością, odpornością na wilgoć, promieniowanie UV i wahania temperatur, są estetyczne, odporne na zarysowania, niepalne oraz łatwe w obróbce i montażu. Dzięki gładkiej powierzchni są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości. Parapety wewnętrzne są dekoracyjne i dobrze wyprofilowane. Pasują do każdego typu okna. Stosowane w produkcji PCV bezołowiowe stabilizatory zapewniają doskonałą stabilność obróbki termicznej a tym samym gwarancję zachowania kształtów i wymiarów wszystkich produktów.

Dostępne kolory w ciągłej sprzedaży: biały i marmur. Pozostałe parapety w kolorach stolarki dostępne są w ciągu 7 dni.

Parapety wewnętrzne z Aglomarmuru

Parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego firmy Alston przeznaczone są do montażu z oknami z PCV, drewna, jak i aluminium. Fizyczno-mechaniczne właściwości aglomarmuru przewyższają często te charakterystyczne dla kamienia naturalnego.

Jest to materiał wytrzymały na uderzenia i ścieranie, odporny na ekstremalne temperatury i lżejszy niż kamień naturalny. Mała absorpcja wody chroni aglomarmur przed zabrudzeniem i czyni go łatwym w pielęgnacji i utrzymaniu w czystości. Aglomarmur jest materiałem składającym się z wyselekcjonowanych łupków z kamienia naturalnego stanowiącego 95% masy, oraz żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa. Występuje w pełnej gamie kolorystycznej, a jego jednolitość barwy pozwala na stosowanie na dużych powierzchniach.

Dodatkowo aglomarmur daje możliwość tworzenia oraz powielania wzorów i kolorów, co jest jedną z jego podstawowych zalet wykorzystywaną w aranżacji i dekoracji wnętrz.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne są produkowane z najwyższej jakości ocynkowanych blach stalowych, oraz aluminiowych wytwarzanych przez międzynarodowe koncerny. Powierzchnia blachy pokryta jest farbami poliestrowymi i dodatkowo zabezpieczona folią ochronną (polietylen). Parapety są ciętę na miarę i posiadają zabezpieczenie antykorozyjne i są odporne na UV oraz na wpływ warunków atmosferycznych (wilgoć, temperatura).

Dane techniczne:
Grubość – 0,75mm
Długość – do 6mb
Szerokość – od 9 cm do 40cm

Skontaktuj się z nami


Nasi pracownicy z chęcią wysłuchają wszelkich pytań i postarają się odpowiedzieć na każde z nich.

Zadzwoń teraz

Biuro sprzedaży : 13 463 50 44

Gdzie nas znaleźć

Adres : ul. II Armii Wojska Polskiego 40,
38-500 Sanok

Napisz do nas

Biuro : biuro@multisanok.com.pl

Stolarka : stolarka@multisanok.com.pl