Moskitiery

Z uwagi na zmiany klimatyczne w naszym kraju, a co za tym idzie – wzrost temperatur i tym samym szybszy rozwój wszelkiego rodzaju owadów – zmusza nas do skutecznego zabezpieczania pomieszczeń codziennego użytku przed ich ingerencją w nasze zdrowie, a nawet życie.

Wieloletnie doświadczenia takich krajów jak USA czy Włochy, gdzie insekty są tak samo uciążliwym problemem jak w Polsce dowodzą, że moskitiery są typowym i najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako zabezpieczenie przed owadami.

Rozwiązania, które proponujemy w naszej ofercie są przeznaczone do każdego rodzaju obiektu, zarówno użytkowanych przez ludzi jak i zwierzęta hodowlane. Dzięki swojej uniwersalności nie wpływają ujemnie na nasze zdrowie oraz otaczający nas świat.

Moskitiery przeciw owadom nadają się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej. Prosty i pewny sposób mocowania moskitiery okna na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy sprawia, że zamontowana moskitiera na okna podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami. Moskitiery okienne wykonane są z najwyższej jakości aluminium w kolorach: biały, brązowy, złoty dąb.

Moskitiery drzwiowe otwierane na zawiasach stanowią doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonane są ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką w środku lub bez, w kolorach białym, brązowym i złotym dębie. Moskitiery do drzwi wypełnione są siatką z włókna szklanego koloru popielatego lub czarną. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą trzech zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej. Moskitierę drzwiową można montować za równo do drzwi z PCV, jak i drewnianych.

Zadbaj o komfort życia montując moskitiery okienne i drzwiowe w swoim domu chroń bliskich i siebie przed i intruzami.