DYSTRYBUCJA I PRODUKCJA DRZWI

Oprócz produkowanych przez naszą firmę drzwi z PVC i Aluminium zajmujemy się dystrybucją i montażem drzwi zewnętrznych firmy: GERDA oraz WIKĘD.

Ponadto zajmujemy się sprzedażą i montażem drzwi wewnętrznych firmy WIKĘD  (www.wiked.pl)

Wiked.pl

Firma WIKĘD jest renomowanym i uznanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych.  Wysoką jakość produktów gwarantują certyfikaty i atesty.

Linia drzwi skierowana do klientów, dla których drzwi poza przypisaną im funkcjonalnością stanowią bardzo ważny element dekoracyjny. Zastosowane wzornictwo oraz naturalne barwy oklein doskonale komponują się wszędzie tam, gdzie estetyka pełni funkcję pierwszoplanową, buduje niepowtarzalny klimat i często stanowi o naszym samopoczuciu. Drzwi przeznaczone do mieszkań w budownictwie jedno jak również wielorodzinnym. Spełniają podstawowe wymogi stawiane drzwiom zewnętrznym. Jest to kolejny wyrób z szerokiej gamy WIKĘD zapewniający doskonałą izolacje termiczną i zabezpieczający przed warunkami atmosferycznymi. Skrzydło o grubość 54 mm, wykonane jest wysokiej jakości blachy stalowej ocynkowanej pokrytej laminatem drewnopodobnym odpornym na warunki atmosferyczne.

DRZWI FIRMY  GERDA.

Produkty firmy Gerda zdobywają uznanie już nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Kompleksowa oferta drzwi antywłamaniowych, zamków, wkładek, kłódek i samozamykaczy, mnogość opcji i wariantów, a także niespotykana dokładność i precyzja mechanizmów decydują o tym, że Gerda zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera w produkcji systemów zabezpieczeń.